ביטוח לאומי

Slide

ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי הינו מוסד ממשלתי סבוך והבירוקרטיה הינה אחת מהמכשולים הגדולים אשר עומדים בפני כל אדם שעובר תאונה והוא נדרש למצות את זכויותיו אל מול המוסד.

עדן ארוסי משרד עורכי דין, מלווה לקוחות אשר נפגעו במגוון רחב של תאונות אשר יוצרות זכאות לקבלת פיצוי מאת המוסד לביטוח לאומי. על מנת שהמוסד לביטוח לאומי יכיר בתאונה שעברת כתאונת עבודה לפי הגדרת החוק ויעניק את הפיצוי המירבי, יש לפעול בצורה מדויקת בכל שלב,  כבר בפניה לקופת החולים לרופאים המתאימים לצורך הכרה בכלל הפגיעות שאירעו כתוצאה מהתאונה, איסוף המסמכים, מילוי טפסים, ייצוג בוועדות מדרג ראשון, וועדות ערר ואך תביעת המוסד לביטוח לאומי בבית הדין לעבודה משמע באופן מלא ובכל חלק מהתהליך מרגע התאונה ועד לרגע השלמת התביעה.

חשוב להבין שהביטוח הלאומי מתנהל על פי תקנות וחוקים שונים, כמו גם ועדות ובין היתר טפסים ופרוצדורות מורכבות עד לקבלת הפיצוי המירבי. ההתמודדות מול המוסד לביטוח לאומי אינה קלה, וחוסר ידע והיכרות עם התהליכים, יכולים לפסול תביעות על הסף, גם אם הן מוצדקות. ליווי מקצועי על ידי המשרד מעניק כלים, הכוונה וליווי מלא בכל התהליך עד לקבלת מלוא הזכויות והפיצוי המירבי.


שלח פניה לעורך דין
ניתן לשלוח לנו פניה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם תודה.


נייד: 052-696-9398
פקס משרד: 073-7250000
מייל: OFFICE@EA-ADV.CO.IL
כתובתנו : מיקוניס 3, תל אביב