אודות המשרד

Slide

אודות המשרד

עורך דין עדן ארוסי, מונע ממקום של שליחות ומאמין שכל לקוח חייב לקבל את התמורה המרבית בהתאם לזכויותיו והכיסוים הביטוחים שרכש. עדן מעורב בכל תיק באופן אישי, נלחם עבור לקוחותיו וילחם גם בשבילך אל מול הגופים הגדולים במטרה להוציא את הפיצויים המרביים.

'עורך דין עדן ארוסי' מטפל בלקוחות משנת 2014 ומוביל בייצוג לקוחות פרטיים בתחומי דיני הנזיקין והביטוח. למשרד היכרות מעמיקה בתהליכים המשפטיים והבירוקרטיים ויודע כיצד להילחם אל מול הגופים הגדולים למען אינטרס הלקוח.

מייסד המשרד עו"ד עדן ארוסי, בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B עם התמחות בתחום הנזיקין ובתחום האזרחי-מסחרי.

עורך הדין עדן ארוסי פועל בשני כובעים, בכובעו הראשון הוא עורך דין פרטי, ובכובעו השני יש לו שני תפקידים נוספים, בתפקידו הראשון- עדן הינו סגן יושב ראש וועדת הנזיקין של מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין ובתפקידו הנוסף עדן הינו סגן יושב ראש וועדת ביטוח לאומי של מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין.

בחלוף השנים, על מנת להכיר את כלל השחקנים במגרש המשפטי, ייצג עו"ד ארוסי לקוחות מוסדיים כגון חברות ביטוח, ביטוח לאומי, רשויות מקומיות וחברות גדולות אחרות. התמחות זו מהווה יתרון עצום ללקוחותיו הפרטיים לאור העובדה כי עו"ד ארוסי מכיר את שיטות העבודה והכללים הבירוקרטיים הפנימיים בגופים הללו ובכך מצליח הוא לתכנן בדיוק רב את האסטרטגיה המשפטית בכל תיק ותיק, לקצר את משך ניהול התיק ולהשיג ללקוחותיו את הפיצוי מירבי.

כיום המשרד מייצג אך ורק לקוחות פרטיים במגוון אספקטים בתחומי הנזיקין, בין היתר בתאונות דרכים, ביטוח לאומי, אובדן כושר עבודה והליכי קביעת נכות. המשרד פועל מתוך מחשבה שכל תיק הוא עולם ומלואו ומאחוריו עומד לקוח שלעיתים חסר אונים אל מול גופי ענק. מתוך הנחה זו עו"ד ארוסי מלווה כל תיק באופן אישי, בונה אסטרטגיות מדויקות לטיפול בתיק הספציפי ויודע כיצד להוכיח מקרים מורכבים בדרכים משפטיות נכונות.

'עדן ארוסי משרד עורכי דין' מאמין בחשיבה יצירתית בשילוב הצרכים המדויקים של הלקוחות ופועל על פי אג'נדה ברורה -  אין מקרה זהה, לכן נדרשת בניית אסטרטגיה ממוקדת שתאפשר ניהול ממוקד לפי המקרה הספציפי של הלקוח.

על מנת להתמודד עם מצביים רפואיים וטכניים מסובכים עובד המשרד עם הטובים שבמומחים גם הרפואיים וגם המקצועיים שיש לשוק להציע, כל אחד בתחומו, זאת על מנת להביא את כלל הראיות הדרושות לתיכנון וניהול תיק בצורה נכונה וטובב ובכך להבטיח ללקוח את קבלת הפיצויים המרביים בזמן הקצר ביותר.

תהליך הייצוג מלווה, החל מהרגע הראשון, בגובה העיניים, במקצועיות ובשאיפה להוביל את התיק והרקע העובדתי לדרישות חברות הביטוח ומערכת המשפט. עדן בעצמו מעניק זמינות מלאה (בנייד ובווטסאפ) ומעורבות אבסולוטית לאורך כל הדרך, תוך מתן ייעוץ משפטי, הכנה לוועדות השונות והכוונה מלאה בכל שלב ושלב. 


שלח פניה לעורך דין
ניתן לשלוח לנו פניה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם תודה.


נייד: 052-696-9398
פקס : 073-7250000
מייל:OFFICE@EA-ADV.CO.IL
כתובתנו : מיקוניס 3, תל אביב